Author: n***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so cute, easy to wear
Màu sắc: Màu be
Price: 248.200₫
Original Price: 292.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 270 g |
| Chiều dài | 76 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25081577553141711 |
Author: n***6
Date:
Review: so cute, easy to wear
Màu sắc: Màu be
Author: S***2
Date:
Review: Value for money: This wig it’s really pretty I use it for my cosplay of rei ayanami from evangelion Easy to wear: Yea it’s really easy and no tight
Màu sắc: Màu xanh nhạt
Author: a***c
Date:
Review: Value for money: i love it sm jfjdjddj
Màu sắc: Vàng
Author: s***c
Date:
Review: Love it. Good quality
Màu sắc: Màu xanh nhạt
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm